Star Trek Klub

Forum poświęcone serialowi i filmom "Star Trek"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Gości zapraszam do rejestracji


#1 2010-04-13 18:03:28

Janma_Szlod

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 42
Punktów :   

Najnowszy Star Trek

to był jedyny, który widziałem i jest zarąbisty

Offline

 

#2 2010-04-29 21:44:37

 Cornelia46

Administrator

8927325
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 48
Punktów :   

Re: Najnowszy Star Trek

Mi też się bardzo podobał, ale niestety i tak ma pare wad. Oglądałam go na komputerze i najbardziej mnie wkurzało tłumaczenie np.: wulkanistów. Nie mogli się troche pofadykować i zobaczyć jak się tłumaczy?
"Żyj długo i w dostatku" to był pierwszy błąd który zauważyłam. Z tego co pamiętam to "żyj długo i pomyślnie".
Ale pomijając to wszystko był naprawde świetny. Dużo humoru, aktorzy podobni to TOS-owych (McCoy najbardziej ), no i pojawienie się Spocka (z oryginalnej serii) nawet jeśli wyglądał jak tysiącletnia mumia
Myślałam, że jakoś naprawią tą linie czasu, ale nie. Nawet i może fajnie, ale wygląda na to, że wszystkie seriale od TOS-a do Voyagera zostaną zmiatane pod miotłe. I zostanie tylo Enterprise, na które wszyscy pomstują. Ja jak narazie nie mam zdania na jego temat bo nie oglądałam. Ja wogóle tylko TOS-a oglądałam i STIII, GEN i STXI.

A tak na marginesie, nie widziałam żadnego specjalnego tematu więc... chciałabym się tu przywitać


-"Nie mogę uwierzyć, ze mówi pan poważnie o pozostawieniu kogoś.
-Bardziej racjonalne jest poświęcenie jednego niż sześciu, doktorze.
-Nie mówię o racjonalności!
-Byłoby mądrze, gdyby pan zaczął."

Offline

 

#3 2010-05-07 00:12:38

Janma_Szlod

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 42
Punktów :   

Re: Najnowszy Star Trek

No cóż. Powrót do początków ST było dobrym pomysłem. Tylko że jeśli zaczynali oni swoje wyprawy, czy nie było trochę naciągane to z podróżą w czasie. to była bardzo ostra i zagmatwana akcja. Ale na czymś Hollywood musi zarabiać...

Offline

 

#4 2010-05-07 14:21:28

 Cornelia46

Administrator

8927325
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 48
Punktów :   

Re: Najnowszy Star Trek

Janma_Szlod napisał:

Tylko że jeśli zaczynali oni swoje wyprawy, czy nie było trochę naciągane to z podróżą w czasie.

Dla mnie naciągane było to, że na końcu filmu, Kirk odrazu zostaje kapitanem statku


-"Nie mogę uwierzyć, ze mówi pan poważnie o pozostawieniu kogoś.
-Bardziej racjonalne jest poświęcenie jednego niż sześciu, doktorze.
-Nie mówię o racjonalności!
-Byłoby mądrze, gdyby pan zaczął."

Offline

 

#5 2010-05-07 14:32:05

Janma_Szlod

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-08
Posty: 42
Punktów :   

Re: Najnowszy Star Trek

Hmmm... A czemu nie?

Offline

 

#6 2010-05-07 14:46:24

 Cornelia46

Administrator

8927325
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-04-29
Posty: 48
Punktów :   

Re: Najnowszy Star Trek

Z tego co wiem, to żeby zostać awansować na kapitana trzeba mieć range: komandora, a przed tym, chorążego,podporucznika,porucznika i komandora porucznika.
A Kirk jest dopiero kadetem

Jeszcze jedno mnie nęci...
jak to się stało że Spock jest inny. W serialu w życiu by się nie zakochał... no dobra przydażało mu się raz na ruski rok... ale w tedy dostał pyłkami po oczach, a później trawił do planety w przeszłości (kiedy wolkanie jeszcze nie potrawili zapanować nad emocjami). Chyba tylko raz zakochał się "naprawde" ;P


-"Nie mogę uwierzyć, ze mówi pan poważnie o pozostawieniu kogoś.
-Bardziej racjonalne jest poświęcenie jednego niż sześciu, doktorze.
-Nie mówię o racjonalności!
-Byłoby mądrze, gdyby pan zaczął."

Offline

 
Star, Trek, Klub, Forum, poświęcone, serialowi, i, filmom, Star Trek, broń, enterprise, enterprize, moduły, telepatia, obcy, ufo, Vollkanie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coolgamersm2.pun.pl www.pm-gaming.pun.pl www.hajtownia.pun.pl www.moomin.pun.pl www.emargo-time.pun.pl